שמירה על הנתונים שלך והבטחת המשכיות בעולם הדיגיטלי המהיר של היום, הם נשמת אפם של עסקים. הנתונים מכילים מידע קריטי על לקוחות, תפעול ואסטרטגיות. לאובדן נתונים אלה עלולות להיות השלכות הרסניות, שיובילו להשבתה משמעותית, הפסד כספי ואפילו נזק למוניטין. כאן נכנס לתמונה גיבוי בענן לעסקים, וממלא תפקיד מכריע בשמירה על הנתונים שלך והבטחת המשכיות עסקית. גיבוי בענן, כפי שהשם מרמז, כרוך באחסון הנתונים שלך בצורה מאובטחת בענן

קרא עוד  

בעולם הדיגיטלי של ימינו אנו מסתמכים מאוד על מערכות המחשוב שלנו ועל השרתים עליהם אנו עובדים ביומיום כדי לאחסן את המסמכים, האפליקציות, התוכנות, התמונות ואף הזיכרונות החשובים ביותר שלנו. למרבה הצער, מערכות אלה אינם בלתי פגיעים, ואם קורית תקלה משמעותית והמחשב או השרת מושבתים, הנתונים עלולים לאבד לנצח.

קרא עוד  

גיבוי חשבשבת היא פעולה יומיומית שמנהל מערכת המחשוב בארגון צריך לבצע באופן יומיומי וקבוע כדי להגן על הנתונים החשובים שבה

קרא עוד  

בחירת תוכנת הגיבוי הנכונה יכולה להיות החלטה קריטית עבור כל עסק או אדם שרוצה להבטיח שהנתונים שלהם מאובטחים וניתנים לשחזור בקלות במקרה של אסון או אירוע בלתי צפוי אחר.

קרא עוד  

גיבוי שרתים הוא חשוב מאוד, אולי הכי חשוב בכל מערך המחשוב, מכיוון שהוא עוזר להבטיח שניתן לשחזר נתונים ויישומים חשובים במקרה של אסון או התקפת תוכנת כופר.

קרא עוד  

גיבוי שרתי בסיסי נתונים הוא תהליך חיוני שעוזר להגן על הנתונים החשובים ביותר בעסק שלך ולמזער את הסיכון לאובדן מידע.

קרא עוד